Жыццё банка
27.12.2018

У Галаўным офісе вызначылі пераможцаў конкурсу «Прафесіянал года 2018»

У галаўным офісе «Беларусбанка» адбылася цырымонія ўзнагароджання пераможцаў конкурсу «Прафесіянал года» і Рэспубліканскага агляду-конкурсу «Лепшы па прафесіі» ў калектывах банкаў і фінансавых арганізацый краіны. На ўрачыстай цырымоніі ўручэння дыпломаў пераможцам Старшыня Праўлення Віктар Ананіч адзначыў, што дзякуючы прафесіяналізму і актыўнай пазіцыі супрацоўнікаў «Беларусбанк» паспяхова выканаў планы развіцця на 2018 год.

professional2018

З амаль 19 тысяч супрацоўнікаў установы 21 чалавек паказалі найлепшыя вынікі ў працы і грамадскай працы.

professional2018_2

professional2018_3

professional2018_4

Лепшых супрацоўнікаў у розных намінацыях таксама ўзнагародзіў выконваючы абавязкі Старшыні Аб'яднанай прафсаюзнай арганізацыі банка Аляксандр Бабіцкі. Пераможцамі конкурсу прызнаныя супрацоўнікі ў наступных намінацыях:

Намінацыя «Продаж рознічных банкаўскіх паслуг»

- Гарбаценкава Вікторыя Мікалаеўна - ЦБП №214 у горадзе Наваполацку

- Пронак Алеся Яўгеньеўна - Філіял № 802 у горадзе Баранавічы

- Лісавец Аксана Яўгеньеўна - ЦБП №109 у горадзе Жабінка

- Герасімчык Надзея Станіславаўна - ЦБП №424 у горадзе Шчучын

- Верас Анастасія Леанідаўна - ЦБП № 322 у горадзе Светлагорску

- Верышка Вольга Міхайлаўна - ЦБП №111 у горадзе Івацэвічы

- Новік Ганна Валянцінаўна - Філіял №529 «Белсувязь» у горадзе Мінску

Намінацыя «Арганізацыя рознічнага бізнесу»

- Кубліцкая Святлана Сяргееўна - Філіял № 700 - Магілёўскае абласное ўпраўленне

Намінацыя «Арганізацыя карпаратыўнага бізнесу»

- Пацкевіч Ілона Аляксандраўна - Філіял №514 у горадзе Мінску

- Гутнік Ірына Сяргееўна - Філіял № 514 у горадзе Мінску

Намінацыя «Актыўныя аперацыі і арганізацыя працы з залогам»

- Стасюкевіч Яўгеній Іосіфавіч - Філіял №527 «Белжелдор» у горадзе Мінску

Намінацыя «Арганізацыя бухгалтарскага ўліку»

- Капылова Алена Уладзіміраўна - Філіял №614 у горадзе Мінску

Намінацыя «Касавая праца»

- Місюкавец Таццяна Іванаўна -  Філіял № 212 у горадзе Пінску

Намінацыя «Інкасацыя»

- Карней Максім Уладзіміравіч - Філіял №802 у горадзе Баранавічы

Намінацыя «Бяспека»

- Гарбуноў Дзяніс Аляксандравіч - Філіял №633 у горадзе Салігорску

Намінацыя «Аўтаматызацыя»

- Бараноўскі Віктар Валер'евіч - Філіял №317 у горадзе Мазыры

Намінацыя «Адміністрацыйна-гаспадарчая дзейнасць»

- Аўдзей Рыта Дзмітрыеўна - ЦБП № 106 у горадзе Бяроза

Намінацыя «Аўдыт»

- Найдзіна Вольга Мікалаеўна - дэпартамент унутранага аўдыту Галаўнога офіса

Намінацыя «Фінансава-эканамічная праца»

- Мышлёнак Наталля Аляксееўна - Філіял №700 - Магілёўскае абласное ўпраўленне

Намінацыя «Праца з персаналам»

- Новак Наталля Лявонцьеўна - Філіял №100 Брэсцкае абласное ўпраўленне

Намінацыя «Юрыдычная дзейнасць»

- Кароткі Дзмітрый Уладзіміравіч - філіял № 400 - Гродзенскае абласное ўпраўленне.

Урачыстае мерапрыемства было прымеркавана да 96-га дня нараджэння «Беларусбанка». Для гасцей са святочнай праграмай выступіў дзяржаўны ансамбль народнай музыкі «Свята».

Аддзел камунікацый